סבתא הוזמנה להעיד בבית המשפט – מה שהיא חשפה על דוכן העדים הדהים את כולם

1546

לפעמים, החיים של אחד ואחת יכולים להיות מלחיצים וקשים. לפעמים, זה טוב לקחת הפסקה מהכל ופשוט לצחוק.

אז אם אתם רוצים את פסק הזמן הזה, כדאי לכם לקרוא את הסיפור הזה שמתפשט ברשת כמו אש בשדה קוצים ומשמח ומצחיק אנשים בכל העולם.

הסיפור הוא על סבתא שזומנה לבית המשפט ונאלצה לענות לשאלות עורכי הדין. אבל כפי שכולם יודעים, אל תשאלו שאלות אם אתם לא מוכנים לשמוע את התשובות – במיוחד אם אתם גרים במקום בו כולם מכירים את כולם.

לא נגלה לכם עוד ונקלקל לכם את הסיפור. תצטרכו לקרוא אותו בעצמכם, אבל חשוב שתקראו אותו עד הסוף – ואחרי זה, תרגישו חופשי ללחוץ על כפתור השיתוף ולהעביר את הסיפור לאחרים כדי שגם הם יוכלו לצחוק. מכיוון שאחרי הכל, צחוק הוא המפתח לחיים ארוכים.

Wikipedia

במהלך משפט, התובע קרא לעדה הראשונה שלו – סבתא מבוגרת.

הוא ניגש אלי ושאל: “גברת כהן, את מכירה אותי?”.

היא ענתה, “בטח, כן, אני מכירה אותו מר עזרא. אני מכירה אותך מאז שהיית ילד קטן, ולמען האמת, אכזבת אותי מאוד…אתה שקרן, בוגד באישתך, עושה מניפולציות לאנשים ומדבר עליהם מאחורי הגב. אתה חושב שאתה כל כך מוצלח אבל למעשה אין לך את המוח להבין שלעולם לא תהיה שווה כלום…כן, אני מכירה אותך”.

עורך הדין היה בשוק! לא יודע מה לעשות, הוא הצביע לצד השני של האולם ושאל – “גברת כהן, את מכירה את עורך הדין מההגנה?”.

היא שוב ענתה, “בטח, כן, אני מכירה אותו. אני מכירה את מר בורשטיין מאז שהיה צעיר. הוא עצלן, גזען, ויש לו בעיית שתייה. הוא לא יכול לנהל מערכת יחסים נורמלית עם אף אחד, ומשרד עורכי הדין שלו הוא אחד הגרועים שאני מכירה. שלא לדבר על זה שהוא בגד באישתו עם 3 נשים שונות. אחת מהן היא אישתך…כן, אני מכירה אותו”.

עורך הדין בורשטיין לא ידע איפה לקבור את עצמו. 

השופט ביקש משני עורכי הדין לגשת אליו ובקול שקט אמר:

“אם מישהו מכם שואל אותה אם היא מכירה אותי, אני אאשים אתכם בביזיון בית המשפט ואשלח אתכם לכלא!”

Shutterstock

מכירים חבר או חברה שזקוקים לקצת צחוק בחיים? שתפו איתם את הסיפור הזה!

כתוב תגובה