כלה קיבלה מכתב סודי מאביה שנפטר – אך זה המסר שלו לבעלה הטרי שהדהימו את כולם

891

כל הורה מצפה לראות את הילד שלו גדל להיות מאושר ומצליח, ורוב ההורים מקווים לראות את הילדים שלנו מוצאים מישהו או מישהי לחלוק איתם את החיים.

עבור אבות באופן ספציפי, להיות מסוגלים ללוות את בתם לחופה ולדעת שהיא מצאה מישהו שיאהב ויטפל בה זה ללא ספק אחד הרגעים המרגשים בחיים שלהם.

אבא של אמילי, טוד אקסל, ידע שהוא יחמיץ את הרגע הזה. הוא נפטר מסרטן כשאמילי הייתה בת 8.

20 ימים לפני שנפטר, הוא כתב לבתו מכתב כנה ומרגש כדי לוודא שהוא יוכל לחלוק איתה ועם בעלה החדש קצת מהניסיון שלשו ביום הגדול שלהם.

טוד אקסל, אבא של אמילי, נפטר מסרטן ב 13 למאי 2001. אמילי הייתה בת 8 בלבד.

הוא ידע שהוא רוצה להיות מסוגל לתת את העצות שלו לחיי נישואים ארוכים ומאושרים כאשר בתו תמצא מישהו מיוחד לחיות איתו את חייה. אז 20 ימים לפני שנפטר, הוא כתב לה מכתב.

ב 4 לאוקטובר 2016, אמילי התחתנה עם הנפש התאומה שלה, שאקיל. סוף סוף הגיע הזמן לשמוע את המילים שאביה כתב עבורה.

“בתי היקרה אמילי, אני הלב והנשמה שלי”, מתחיל המכתב.

“אני זוכר כשרק התחלת ללכת ומה תהיה המשמעות ללוות אותך לחופה ביום חתונתך. יום החתונה הוא כמו התחלה חדשה לחיים יחד עם האדם שאת אוהבת”.

“תמיד תגידי ‘אני אוהבת אותך’ “

לאביה של אמילי היו כמה עצות לחלוק איתה ועם בעלה הטרי.

“אני מבקש ממך ומבעלך להתייחס אחד לשנייה עם אהבה וכבוד. תמיד תגידו ‘אני אוהב/ת אותך’ אחד לשנייה, אבל כשאתם כועסים ולא מסכימים על דברים”.

האבא הביא את המכתב לסיום מרגש עם מילות אהבה ואיחולים לעתיד:

“אני אוהב אותך אמילי. אני יודע שאני יאהב את בעלך. תמיד אהיה איתך כשתלכי לכל מקום. לבעלך הטרי: אני אלך גם איתך. ברוך הבא למשפחה”.

“נ.ב. – לבעל הטרי”

היו דמעות רבות, וכולם החלו למחוא חפיים למסר היפיפייה של טוד. אך הוא לא סיים! בסוף המכתב, לטוד היו כמה מילים לחתן שלו שכולם יכולים להזדהות איתן.

אנחנו לא רוצים לקלקל את ההפתעה…פשוט תצטרכו לשמוע אותן בעצמכם!

הקשיבו למכתב המרגש של טוד בסרטון למטה:

כתוב תגובה